Oude Beersebaan - Stoktsestraat

Startdatum
8 mei 2023
Einddatum
31 oktober 2023

Rioleringswerken.

Hinder

  • De Stoktsestraat en Oude Beersebaan worden afgesloten vanaf Koningin Astridlaan 154 voor alle verkeer. 
    • Woningen in de Oude Beersebaan en Stoktsestraat zijn enkel bereikbaar via de omleiding: Koningin Astridlaan, Steenweg op Antwerpen, de ring en Oude Beersebaan.
  • Zodra de aannemer bezig is in de Stoktsestraat zijn de woningen die liggen achter de werfzone in de Stoktsestraat enkel nog te bereiken voor en na de werkuren van de aannemer. 
  • Bij de aanleg van de riolering in de Oude Beersebaan is de bereikbaarheid van de woningen afhankelijk van de plaats waar de werfzone zich bevindt. Dit is ofwel via de ring ofwel via de Koningin Astridlaan. De Stoktsestraat bereik je in deze fase van de werken enkel via de Koningin Astridlaan. 
  • Het dolomiet pad op de bosweg van de Oude Beersebaan (tussen de ring en Vosselaar) loopt dood op de Oude Beersebaan. Aan de fietserstunnel kunnen de fietsers en voetgangers niet via de Oude Beersebaan richting het centrum. Ze kunnen hier enkel richting Steenweg op Merksplas of Steenweg op Antwerpen.