Hinder
Thomas More Kempen organiseert een loopevenement voor scholieren van het vijfde en zesde middelbaar. Het traject loopt gedeeltelijk door het centrum, gedeeltelijk door de groene rand van de stad. Start en finish zijn op het Kasteelplein.
Verkeersvrij van 13.45 tot 16 uur
Onderstaande straten zijn volledig verkeersvrij. Ze maken deel uit van het parcours of zijn door het evenement ingesloten.
- Begijnendreef
- Kasteelplein
- Kasteeldreef
- Kasteelstraat
- Lindestraat
- Sint-Beggaplein
- Sint-Pieterstraat
- Wouwerstraat
- Beukstraat
- Eikstraat
- Kastanjestraat
- Meirstraat
Verkeersvrij van 13.45 uur tot laatste gepasseerde loper
Onmiddellijk nadat de laatste loper is gepasseerd, worden onderstaande straten terug opengesteld.
- Antoine Coppenslaan langs de kant van de vaart. Bpost blijft bereikbaar via de Guldensporenlei
- Dennenstraat tussen Elzenstraat en Drievennenstraat
- Drievennenstraat
- Elzenstraat
- Guldensporenlei tussen de spoorwegovergang en Mattenstraat
- Hannuitstraat
- Heizijde
- Hollandsestraat
- Jachthoornstraat
- Nieuwe Kaai
- Kruispunt Renier Sniedersstraat met Hannuitstraat
- Tichelarijstraat
- Uitbreidingsstraat
- Valkeneniersstraat
- Veldekensweg
- Veldekensstraat
- Wezenstraat
Brug 2 en Bels Lijntje
- Brug 2 wordt volledig afgesloten voor autoverkeer vanaf 13.30 uur totdat de laatste loper is gepasseerd. Fietsers en voetgangers kunnen wel passeren, maar volgen de instructies van de politie en signaalgevers.
- Het Bels Lijntje loopt dood op de fietsersbrug. Fietsers moeten via de Heizijde naar de Kastelein om zo via brug 1 naar het centrum te rijden.
Parkeerverbod tussen 12 en 16.30 uur
- Begijnendreef tussen Meirstraat en Kasteeldreef
- Kasteeldreef
- Hannuitstraat
- Renier Sniedersstraat tussen watertoren en Guldensporenlei
- parking Hannuitstraat
In de andere straten op het parcours is parkeren niet verboden. Het is wel verboden om tijdens de loopwedstrijd weg te rijden. Het hele traject moet verkeersvrij blijven voor de veiligheid van de scholieren. Heb je je wagen toch nodig, plaats hem dan vooraf buiten het parcours.
Andere info
- De bussen die leerlingen naar het evenement brengen en ophalen parkeren in de Begijnendreef aan de Creativ Factory en op de Hannuitparking.
- De bussen van De Lijn volgen een omleiding. Meer info vind je op www.delijn.be of in de app van De Lijn.
- Er geldt een tijdelijke afwijking op de geluidsnorm tot 90 decibel op het Kasteelplein van 11 tot 16 uur.